Voskování podlah

Voskování podlah

Chraňte svou podlahu polymeračními nátěry, které ochrání její původní vzhled a navíc zjednoduší denní údržbu.

Povrch je hladký, protiskluzový a vaše podlaha bude znovu na dlouhou dobu jako nová!

 

Co je polymerizace?

Polymerizace, neboli voskování či pastování podlah, je proces nanesení polymerové nebo polyuretanové polymerní disperze na voděodolné podlahové krytiny typu linoleum, marmoleum a dalších podlahovin z PVC. Vznikne tak jednolitá vrstva, která uzavře její povrch a vyplní mikropóry. Takto ošetřená podlaha je zabezpečená před nadměrným opotřebením, méně se špiní a snadno udržuje. Má také velmi dobré protiskluzné vlastnosti.

Jak to funguje?

Nejprve provedeme hloubkové čištění, aby se z podlahy odstranily všechny nečistoty. Následně podlahu ošetříme neutralizačním přípravkem. Nakonec naneseme polymerovou ochranu – nejprve podkladní vrstvy a poté ochranné vrstvy.

Vybrat si můžete ze dvou typů polymeračních nátěrů:
  • lesklý nátěr
  • matný nátěr

Polymerní nátěry podlah s leštěním

Při dodržení osvědčeného pracovního postupu nanesení polymerového nátěru získají ošetřované podlahy nejen perfektní vzhled, ale i protismykovou povrchovou úpravu. Díky speciálnímu složení chrání trvanlivé polymerové nátěry podlahy před zanášením nečistotami a prodlužují jejich životnost. To oceníte jak u luxusních mramorových podlah, tak u kamenné dlažby, keramických dlaždic i u pružných podlah.

Leštěním se polymerační nátěr  tepelně sjednotí a vytvoří vysoce trvanlivou vrstvu s hlubokým leskem (vyjma matných nátěrů) odolnou proti uklouznutí. Takto ošetřená podlaha se snadno udržuje a černé šmouhy od podpadků nebo stopy od podrážek půjdou snadno setřít.

 

Spolehlivé profesionální voskování podlah

Naše pracovníky si důkladně vybíráme. Naší prioritou je profesionalita, spolehlivost a pečlivost. Personál je vždy proškolen a čistě oblečen s výrazně viditelným logem naší firmy.

Úklidové služby poskytujeme 7 dní v týdnu, 24 hodin denně
   
Máte zájem o polymerační nátěr? Zavolejte nám na: +420 774 643 374
Cena od:

45 Kč / m2

Zobrazit kompletní ceník